Skip to main content
Equator Intl

Equator Intl Sledování

Zadejte sledovací číslo Equator Intl a zkontrolujte nejnovější stav zásilky.

Sledovat

O společnosti Equator Intl

Equator Intl je mezinárodně používaný název společnosti Zhejiang Equator Supply Chain Co., Ltd. se sídlem v Číně, která se zabývá přeshraniční logistikou a zprostředkováním nákladní přepravy. Společnost poskytuje komplexní logistické služby pro přeshraniční obchod a prodejce v oblasti elektronického obchodu, přičemž doložené pokrytí služeb se zaměřuje na Spojené státy a Kanadu.

Ověřované údajeInformace
Oficiální názevZhejiang Equator Supply Chain Co., Ltd.
Oficiální webové stránkyhttps://www.equatorintl.com.cn/
Typ dopravcePoskytovatel přeshraniční logistiky, zprostředkovatel nákladní přepravy a společnost poskytující služby dodavatelského řetězce.
Hlavní oblast působnostiLogistika z Číny do Spojených států, Kanady a vybraných destinací se zámořskými sklady.
Stránka pro sledování zásilekVstup do systému pro sledování zásilek a vyhledávání nákladních listů na oficiálních webových stránkách.
Mateřská organizaceNa dodaných oficiálních stránkách je uvedena společnost Zhejiang Equator Supply Chain Co., Ltd.; žádná mateřská organizace na nich není uvedena.

Vztahy mezi subjekty dopravce

SubjektVztah
Zhejiang Equator Supply Chain Co., Ltd.Zhejiang Equator Supply Chain Co., Ltd. je právní subjekt uvedený na oficiálním webu Equator Intl.
Matson a další letecké společnostiEquator Intl se označuje za čínského servisního partnera společnosti Matson a několika leteckých společností; toto tvrzení neznamená, že každou zásilku přepravuje společnost Matson.
Zámořské sklady a nákladní vozidlaEquator Intl uvádí, že provozuje kapacity zámořských skladů a vlastní nebo kontroluje zdroje nákladní přepravy ve Spojených státech a Kanadě.
17TRACK17TRACK je nezávislá agregační platforma; neprovozuje přepravu Equator Intl, neschvaluje reklamace ani nemění pokyny k doručení.

Rychlá odpověď

Zadejte nákladní list nebo sledovací číslo Equator Intl do sekce pro sledování zásilek nebo vyhledávání nákladních listů na oficiálním webu. Číslo můžete také zadat do služby 17TRACK. Prázdný výsledek obvykle znamená, že je číslo nesprávné, štítek byl vytvořen, ale zásilka ještě nevstoupila do sítě, nebo zásilka používá identifikátor partnerského dopravce, který dosud nebyl načten při prvním skenu.

Tip: Equator Intl je poskytovatel logistiky a zprostředkovatel nákladní přepravy, nikoli univerzální poštovní identifikátor. Než předpokládat, že číslo vydala cílová poštovní služba, požádejte prodejce o přesné číslo nákladního listu a název produktu.

Jak sledovat zásilky Equator Intl

  1. Zkopírujte číslo nákladního listu ze záznamu objednávky Equator Intl, oznámení o odeslání, dokumentu o předání do skladu nebo zprávy od prodejce.
  2. Otevřete oficiální web Equator Intl a použijte funkci pro sledování zásilek nebo vyhledávání nákladních listů.
  3. Pokud není oficiální výsledek k dispozici, zadejte stejný identifikátor do služby 17TRACK a povolte automatické rozpoznání dopravce.
  4. Pokud žádný ze systémů nevrací události, ověřte, že jste zadali číslo nákladního listu, nikoli číslo objednávky Amazonu, referenci obchodníka, číslo cenové nabídky nebo číslo příjmu ve skladu.

Oficiální web popisuje vizuální sledování logistiky v celém průběhu a dotazy na stav nákladního listu. V dodaných materiálech není uveden univerzální veřejný formát čísel, veřejná specifikace sledovacího API ani zaručený kalendář doručení.

Formáty a příklady sledovacích čísel

Equator Intl nezveřejňuje v posuzovaných oficiálních materiálech úplnou veřejnou specifikaci číslování. Samotná předpona by proto neměla sloužit k určení služby, druhu přepravy ani cílového dopravce.

Formát sledovacího čísla

Skupina identifikátorůNormalizovaný vzor
Nákladní list Equator IntlPoužijte přesný alfanumerický identifikátor dodaný společností Equator Intl nebo prodejcem, například EQT########. Tento příklad je záměrně fiktivní.
Zobrazit všechny podrobnosti o identifikátorech nákladních listů Equator Intl
VydalVydávající strana závisí na vybraném produktu Equator Intl a provozním partnerovi.
Kde jej uživatelé uvidíMůže se zobrazit v záznamu objednávky, oznámení o odeslání, skladovém dokumentu nebo záznamu dotazu na nákladní list.
Rozsah sledováníMůže označovat vícefázovou zásilku, nikoli poštovní sledovací číslo pro cílovou destinaci.
UpozorněníNenahrazujte jej číslem objednávky, referenčním číslem ani štítkem kartonu, pokud stránka sledování neoznačuje daný údaj jako číslo dotazu.
Číslo partnera nebo doručení na posledním úsekuPo předání může být dodán samostatný identifikátor vydaný partnerem; použijte číslo uvedené v nejnovější oficiální události nebo aktualizaci od prodejce.
Zobrazit všechny podrobnosti o identifikátorech partnerů
VydalIdentifikátor může vydat cílový dopravce, sklad nebo přepravní partner.
Scénář uživatelePřeshraniční kupující mohou vidět původní nákladní list a druhé číslo pro doručení na posledním úseku.
ViditelnostČíslo může existovat ještě předtím, než partner provede první fyzické akceptační skenování.
OvěřeníOvěřte vztah prostřednictvím Equator Intl nebo prodejce, místo abyste jej odvozovali z prefixu.

Stavy sledování a jejich význam

Formulace pro sledování se liší podle produktu Equator Intl a partnera. Níže uvedený životní cyklus vysvětluje provozní hranici, aniž by událost týkající se štítku považoval za fyzické převzetí.

Rychlý přehled stavů

Fáze stavuVýznam a první krok
Před odesláním nebo vytvořený štítekÚdaje o zásilce existují, ale fyzický náklad ještě nemusel vstoupit do sítě. Odesílatel by měl ověřit předání.
Zobrazit všechny podrobnosti o stavu před odesláním
Odpovědná stranaObvykle odesílatel, sklad nebo původní logistický tým.
Další událostFyzické převzetí, skenování ve skladu nebo odeslání přepravy.
EskalacePožádejte prodejce o potvrzení, zda byl náklad předán, nikoli pouze o potvrzení, zda byl vytištěn štítek.
Přijato nebo v přepravěByla zaznamenána událost přepravy nebo manipulace. Pokračujte ve sledování dalšího uzlu, dálkové přepravy nebo celní události.
Celnice nebo předáníZásilka prochází dovozním či vývozním řízením nebo se převádí mezi provozními stranami. Příjezd na celnici není důkazem propuštění.
Doručování, doručeno nebo výjimkaCílový provoz se pokouší o doručení, zaznamenal doručení nebo narazil na provozní problém. Zkontrolujte podrobnou událost a kontaktujte prodejce nebo odpovědného provozovatele.

Služby a dodací lhůty

Oficiální web uvádí produktové řady a řešení tras, nikoli jediný univerzální příslib doručení. Zveřejněné informace o produktu pro službu „至尊保“ ve Spojených státech uvádějí středeční odplutí ze Šanghaje, jedenáctidenní plavbu, jeden až dva dny na celní řízení a manipulaci s kontejnery a jeden až sedm dní na doručení kamionem; stránka tyto údaje popisuje jako orientační a zákazníky odkazuje na podporu, kde získají informace o termínech pro konkrétní produkt.

Porovnání služeb

Služba nebo produktNejvhodnější použití
至尊保Náklad FBA a přeshraniční náklad do Spojených států vyžadující zdokumentovanou referenční trasu po moři a kamionem.
加速保PLUSProdukt Equator Intl nabízený jako rychlejší nebo chráněné logistické řešení; vyžádejte si podmínky platné pro konkrétní trasu.
美森卡派 a trasy do Spojených státůŘešení námořní přepravy, přepravy z přístavu a doručení kamionem do Spojených států včetně nákladu souvisejícího s FBA.
Trasy do Kanady a zámořské skladyPřeshraniční logistika, skladování a služby překládky nákladu v Kanadě.

Doba doručení

Odkaz na trasuZveřejněné informace o době přepravy
至尊保, ze Šanghaje do Spojených státůPlavba trvá 11 dní; celní odbavení a manipulace s kontejnery jsou uvedeny v délce 1–2 dnů; doručení kamionem je uvedeno v délce 1–7 dnů.
Další produkty Equator IntlDoba přepravy se liší podle produktu, místa odeslání, destinace, nákladu, plavby, celního odbavení a způsobu finálního doručení; vyžádejte si cenovou nabídku pro konkrétní trasu.

Doby doručení podle cílové země

DestinaceOvěřené informace o trase
Spojené státyOficiální web potvrzuje produkty pro Spojené státy a výše uvedenou trasu; před rezervací si vyžádejte harmonogram pro příslušný produkt.
KanadaOficiální web potvrzuje služby v Kanadě a zámořské skladování; dobu doručení pro konkrétní produkt je nutné vyžádat.
Spojené království a ŠpanělskoOficiální web zmiňuje kapacity skladů třetích stran v těchto zemích, ale z předložených podkladů nevyplývá univerzální standard doručení zásilek.

Běžné problémy se sledováním a jejich řešení

Problém a řešení

ProblémOkamžitý postup
Neplatné čísloOdstraňte zkopírované mezery, znovu zkontrolujte každý znak a požádejte prodejce, aby rozlišil nákladní list od čísla objednávky.
Žádná událost nebo vytvořený štítekZjistěte, zda byl náklad fyzicky předán společnosti Equator Intl, nebo byl pouze předem zadán do systému.
Během přepravy nedochází k aktualizacímPrověřte případné prodlevy při námořní přepravě, celním odbavení nebo předání partnerovi; požádejte prodejce o poslední sken a informace o odpovědné straně.
Doručeno, ale zásilka chybíZkontrolujte doručovací adresu, příjmovou rampu, domácnost, sousedy, sklad a potvrzení o doručení; poté požádejte prodejce o zahájení šetření doručení.
Poškození, chybějící část nebo vráceníVyfotografujte zásilku a obal, uschovejte dokumenty a neprodleně kontaktujte smluvního odesílatele v souladu s příslušnými podmínkami služby.

Mezinárodní přeprava, clo a předávání zásilek dopravcům

Equator Intl popisuje komplexní přeshraniční řetězec služeb, který může zahrnovat konsolidaci v tuzemsku, exportní odbavení, námořní nebo leteckou přepravu, celní odbavení, zámořské skladování a doručení kamionem. Strana uvedená ve skenu se může v jednotlivých fázích měnit; sken příjezdu není totéž co propuštění z celního řízení nebo finální doručení.

Mezinárodní tok

FázeCo to znamená
Sklad v místě odeslání a konsolidaceNáklad je přijat, zkontrolován, konsolidován a připraven pro zvolenou trasu.
Export a dálková přepravaProbíhají exportní postupy a námořní nebo letecká přeprava; během přesunu mohou být skeny pořizovány nepravidelně.
Dovozní celní odbaveníZásilka je kontrolována za účelem vstupu do země. Daně, dokumenty a omezení pro jednotlivé komodity závisí na destinaci.
Zámořský sklad, kamionová přeprava a finální předáníEquator Intl nebo provozní partner může zajistit dekonsolidaci, skladování a doručení na uvedenou adresu nebo do distribučního zařízení.

Zákaznický servis

Zákaznický servis

KanálOvěřený kontakt nebo účel
Oficiální webové stránkyWebové stránky pro sledování logistických zásilek, dotazy k nákladním listům, online cenové nabídky a navigaci službami.
Zákaznický servisOficiální kontaktní stránka uvádí paní Wang pro konzultace v oblasti integrovaných obchodních služeb a řízení zákaznického servisu na čísle 18298258355.
Obchodní konzultaceOficiální web uvádí číslo 13248529766 pro obchodní spolupráci ve východní Číně a číslo 15812882501 pro obchodní spolupráci v jižní Číně.
E-mail a adresaOficiální stránka O nás uvádí equator_intl@ywcd56.com a Zhejiang Equator Building, No. 308 Shengshou Road, Chengxi Street, Yiwu, Zhejiang, China.

Připravte číslo nákladního listu, datum rezervace, místo odeslání a místo určení, vybraný produkt, poslední sken, popis nákladu, počet kartonů, fotografie a doklady o hodnotě. V případě reklamací nebo obchodních sporů by měl smluvní odesílatel obvykle kontaktovat společnost Equator Intl, protože 17TRACK nemůže schvalovat vrácení peněz ani vyšetřovat fyzickou ztrátu.

Časté dotazy

Základní často kladené otázky

1. Jak mohu sledovat zásilku společnosti Equator Intl?

Použijte oficiální funkci logistického sledování nebo dotazu na nákladní list společnosti Equator Intl, případně odešlete stejný nákladní list do 17TRACK.

2. Kde najdu své sledovací číslo společnosti Equator Intl?

Podívejte se do oznámení prodejce o odeslání, záznamu objednávky společnosti Equator Intl, dokumentu o předání ve skladu nebo zprávy s nákladním listem.

3. Jak vypadá sledovací číslo společnosti Equator Intl?

Equator Intl nezveřejňuje jeden univerzální veřejný formát, proto použijte přesný identifikátor dodaný pro váš produkt a nespoléhejte se na předponu.

4. Proč se nezobrazuje první sken?

Údaje mohly být zadány před fyzickým předáním nebo se první sken ve skladu či při přepravě ještě nemusel synchronizovat.

5. Proč se aktualizace mé zásilky společnosti Equator Intl zastavily?

Pohyb po moři, celní zpracování, konsolidace a předání partnerskému subjektu mohou způsobit mezery ve viditelnosti; požádejte prodejce o nejnovější provozní sken.

6. Zveřejňuje Equator Intl garantované datum doručení?

Prozkoumané stránky uvádějí u některých produktů informace o trasách, nestanovují však univerzální garantované datum doručení.

7. Co mám dělat po neúspěšném doručení?

Ověřte adresu a hodiny pro příjem, poté se prodejce nebo příslušného provozovatele v místě určení zeptejte, zda je k dispozici opětovné doručení nebo doručení po předchozí domluvě.

8. Co mám dělat, pokud Equator Intl uvádí, že byla zásilka doručena, ale nemohu náklad najít?

Zkontrolujte příjmovou rampu, sklad, domácnost, sousedy a potvrzení o doručení, poté požádejte prodejce o zahájení šetření.

9. Jak nahlásím ztrátu nebo poškození?

Uschovejte obal, poškození vyfotografujte a kontaktujte smluvního odesílatele s nákladním listem a doklady o hodnotě.

10. Jak mohu kontaktovat společnost Equator Intl?

Použijte oficiální webové stránky nebo kontakty zákaznického servisu a konzultační kontakty zveřejněné v oficiálních kontaktních údajích.

Odborné často kladené otázky

11. Je Equator Intl poštovním operátorem?

Oficiální materiály popisují Equator Intl jako přeshraniční logistickou společnost a společnost působící v dodavatelském řetězci, nikoli jako národního poštovního operátora.

12. Provozuje Equator Intl každý kamion, loď nebo letadlo zobrazené ve sledování?

Takový obecný závěr nelze učinit; Equator Intl popisuje spolupráci se společností Matson a několika leteckými společnostmi a v rámci přepravního řetězce využívá provozní partnery.

13. Znamená příjezd do přístavu určení, že je celní řízení dokončeno?

Ne. Příjezd do přístavu nebo na celnici znamená zpracování v dané fázi a sám o sobě nedokládá propuštění zásilky z celního řízení ani konečné doručení.

14. Může se sledovací číslo po mezinárodním předání změnit?

Partner může vytvořit nebo zveřejnit jiný identifikátor, ačkoli původní nákladní list společnosti Equator Intl může zůstat hlavním identifikátorem zásilky.

15. Zveřejňuje Equator Intl veřejné API pro sledování?

V aktuálně prozkoumaných oficiálních stránkách nebylo potvrzeno aktuální veřejné oficiální API pro sledování společnosti Equator Intl; podniky by si měly technický přístup vyžádat přímo.

Sledovací API

Referenční příručka API 17TRACK
// Current public official Equator Intl tracking API: not confirmed.
// 17TRACK API documentation:
// https://api.17track.net/en/doc

POST https://api.17track.net/track/v2.4/register
Headers:
  17token: YourKey
  Content-Type: application/json

Body:
[
  {
    "number": "TRACKING_NUMBER",
    "carrier": "CARRIER_CODE"
  }
]

// Use the current 17TRACK carrier directory to verify CARRIER_CODE.
// Do not infer a code from the Equator Intl brand name.

Zdroje a reference

17TRACK je nezávislá platforma pro sledování zásilek a není přidružena ke společnosti Equator Intl.

A professional and stable global package tracking platform.

17TRACK
Loading