Skip to main content
A1 POST

A1 POST Tracking

Įveskite A1 POST sekimo numerį, kad patikrintumėte naujausią siuntos būseną.

Sekti

Apie A1 POST

A1 POST yra Bulgarijoje įsikūręs pasaulinio masto siuntų pristatymo ir siuntimo valdymo prekės ženklas, kurį valdo A1 Trade EOOD. Oficialioje svetainėje A1 POST pristatomas kaip greito siuntimo visame pasaulyje, konkurencingų kainų, integruotos pristatymo proceso platformos ir integracijų su pagrindinėmis prekyvietėmis bei elektroninės prekybos platformomis teikėjas.

FaktasPatikrinta informacija
Oficialus pavadinimasA1 POST
Teisinis operatoriusA1 Trade EOOD
Oficiali svetainėhttps://a1post.bg/
Vežėjo tipasPasaulinio masto siuntų pristatymo ir siuntimo valdymo paslauga.
Pagrindinis regionasPristatymas visame pasaulyje, veiklos adresas – Varnoje, Bulgarijoje.
Oficialus siuntų sekimo puslapisA1 POST siuntų sekimas
Internete nurodytos darbo valandosNuo pirmadienio iki penktadienio, 08:30–17:30. Pateiktame puslapyje svetainėje laiko juosta nenurodyta.

Vežėjo subjektų ryšiai

SubjektasSubjekto tipas ir ryšys
A1 Trade EOODOficialioje svetainėje A1 Trade EOOD nurodoma kaip su A1 POST susijusi operatorė.
Peržiūrėti visą informaciją apie A1 POST ryšius
Valdoma paslaugaA1 POST apibūdina pasaulinį siuntų pristatymą ir integruotą platformą pristatymo procesams valdyti.
Siuntų sekimo produktasOficialus A1 POST siuntų sekimo puslapis priima siuntos identifikatorių ir parodo rezultatą, kai siunta randama.
Platformų integracijosA1 POST nurodo, kad integruojasi su pagrindinėmis prekyvietėmis ir elektroninės prekybos platformomis.
17TRACK ryšys17TRACK yra nepriklausoma siuntų sekimo platforma, kuri gali apibendrinti prieinamus įvykius; 17TRACK neveža A1 POST siuntų ir nesprendžia klausimų dėl pretenzijų.

Greitas atsakymas

Įveskite siuntėjo pateiktą siuntos arba sekimo numerį oficialiame A1 POST siuntų sekimo puslapyje. Taip pat galite išbandyti 17TRACK, kai jo vežėjų duomenų bazė atpažįsta identifikatorių. Jei rezultatas nerodomas, patikrinkite numerį po vieną simbolį, įsitikinkite, kad tai sekimo, o ne užsakymo numeris, ir paklauskite siuntėjo, ar siunta buvo perduota A1 POST.

Profesionalo patarimas: Siuntos etiketė arba elektroninis siuntos įrašas gali būti sukurtas dar prieš pirmąjį fizinio priėmimo nuskaitymą. 17TRACK yra nepriklausoma platforma ir negali pakeisti adreso, grąžinti pinigų, pradėti vežėjo tyrimo ar patvirtinti pretenzijos.

Kaip sekti A1 POST siuntas

Oficialus maršrutas yra A1 POST siuntų sekimo puslapis. Prekyvietės pirkėjas turėtų gauti siuntos identifikatorių iš išsiuntimo el. laiško, užsakymo puslapio, siuntimo etiketės, kvito arba pardavėjo; užsakymo numeris ir sekimo numeris nebūtinai yra tas pats.

MaršrutasVeiksmai ir apribojimai
17TRACKĮveskite tą patį identifikatorių svetainėje 17TRACK. Automatinis vežėjo aptikimas gali padėti naudojant partnerių ar tarptautinius numerius, tačiau pasiekiama įvykių istorija priklauso nuo atitinkamų vežėjų sistemų pateiktų duomenų.
Nėra numerio arba rezultatoPaprašykite siuntėjo siuntos identifikatoriaus ir perdavimo būsenos. Nenaudokite prekyvietės užsakymo ID vietoj jo, nebent A1 POST arba pardavėjas aiškiai nurodo, kad tai yra sekimo numeris.

Sekimo numerių formatai ir pavyzdžiai

A1 POST pateiktuose oficialiuose puslapiuose yra sekimo forma, tačiau nepateikiama išsami vieša numeracijos specifikacija ar oficialus identifikatoriaus pavyzdys. Todėl vien pagal prefiksą ar ilgį nereikėtų spręsti apie paslaugą, išduodantį subjektą, paskirties vežėją ar pristatymo datą.

Sekimo numerio formatas

Identifikatoriaus šeimaNormalizuotas šablonas
A1 POST siuntos identifikatoriusNaudokite tikslų siuntėjo pateiktą identifikatorių; saugus redaguotas pavyzdys yra TRACKING_NUMBER.
Peržiūrėti visą informaciją apie A1 POST identifikatorius
StruktūraA1 POST pateiktoje svetainėje esančiuose įrodymuose nenurodomas fiksuotas ilgis, prefiksas, kontrolinė suma ar abėcėlė.
IšdavėIšdavėjo negalima nustatyti pagal pateiktą viešą puslapį. Siunta gali būti susijusi su pardavėju, logistikos platforma, kilmės šalies vežėju, A1 POST arba paskutinės pristatymo grandies partneriu.
Kur naudotojai jį matoPirkėjai paprastai jį gauna iš pardavėjo arba išsiuntimo pranešimo; siuntėjai gali jį matyti ant siuntimo etiketės, kvite arba paskyros įraše.
Sekimo apimtisIdentifikatorius gali rodyti tik atitinkamose transportavimo ir pristatymo sistemose pasiekiamus įvykius.
Formatavimo patarimaiNukopijuokite visą reikšmę, pašalinkite netyčia įrašytus tarpus pradžioje ar pabaigoje ir išsaugokite raides, skaitmenis, brūkšnelius bei raidžių registrą, nebent oficialiame puslapyje nurodyta kitaip.

Siuntos sekimo būsenos ir jų reikšmės

Greita būsenos paieška

BūsenaReikšmė siuntos gyvavimo cikle
Siunta nerastaPateiktas identifikatorius oficialiame sekimo puslapyje nepateikė jokio rezultato. Dar kartą patikrinkite numerį ir paprašykite siuntėjo patvirtinti išsiuntimą arba perdavimą.
Peržiūrėti visą informaciją apie A1 POST būsenų paaiškinimus
Prieš išsiuntimąGali būti sukurta etiketė arba elektroninis įrašas, tačiau tai neįrodo, kad A1 POST fiziškai gavo siuntinį.
GabenamaSiuntinys juda transportavimo tinklu; nurodyta įvykio vieta reiškia paskutinį pasiekiamą nuskaitymą.
PerdavimasPartnerio įvykis gali rodyti elektroninį parengimą arba perdavimo veiksmus; tai savaime neįrodo, kad A1 POST priėmė siuntą.
Pristatyta arba išimtisVadovaukitės įvykio formuluote ir susisiekite su siuntėju arba atsakingu pristatymo vežėju, jei siuntinys pristatytas neteisingai, vėluoja, yra pažeistas arba grąžintas.

Paslaugos ir pristatymo laikas

Oficialioje svetainėje aprašomas siuntinių pristatymas visame pasaulyje, greitas pristatymas, konkurencingos kainos ir integruota pristatymo valdymo platforma. Pateiktuose puslapiuose nepaskelbtas paslaugų katalogas pagal kiekvieną maršrutą ar universalus pristatymo standartas, todėl pristatymo terminus reikia išsiaiškinti pagal konkrečią kilmės vietą, paskirties vietą, paslaugą, siuntinį ir perdavimo maršrutą.

Paslaugų palyginimas

PaslaugaTrumpas patikrintas aprašymas
Siuntinių pristatymas visame pasaulyjeA1 POST viešai reklamuoja siuntų pristatymą visame pasaulyje; konkretaus maršruto aprėptis, sekimo lygis, apribojimai ir apsauga priklauso nuo pasiūlytos siuntimo paslaugos.

Pristatymo laikas

PaslaugaPaskelbtas pristatymo standartas
Siuntinių pristatymas visame pasaulyjePateiktuose oficialiuose puslapiuose nenurodomas universalus dienų skaičius. Prieš siųsdami paprašykite konkrečiam maršrutui skirto įvertinimo.

Pristatymo į paskirties šalis laikas

Paskirties šalis arba regionasKonkretaus maršruto įvertis
Paskirties vietos visame pasaulyjeA1 POST skatina pristatymą visame pasaulyje, tačiau pateikti oficialūs įrodymai nenurodo šalių lygmens intervalų, vidurkių, įvardytų paskutinės pristatymo grandies partnerių ar muitinės informacijos.
Peržiūrėti visą informaciją apie pristatymo į paskirties vietą terminų įverčius
Pagrindinis paslaugos tipasTikslus paslaugos tipas parenkamas arba nurodomas siuntai; pateiktame puslapyje nenurodytas universalus EMS, pašto, skubusis ar ekonominis produktas.
Vidutinis pristatymo dienų skaičiusPateiktuose puslapiuose oficialus vidurkis nenurodytas.
Perdavimas paskutinei pristatymo grandžiaiPaskirties šalies vežėjas priklauso nuo maršruto ir pateiktuose puslapiuose nenurodytas.
Muitinės rekomendacijosImporto dokumentai, mokesčiai, apribojimai ir muitinio įforminimo terminai priklauso nuo paskirties šalies. Prieš išsiųsdami patvirtinkite reikalavimus.

Dažniausios siuntų sekimo problemos ir sprendimai

Pradėkite nuo identifikatoriaus, siuntėjo, naujausio įvykio, paskirties adreso ir siuntos datos. Siuntėjas arba sutarties šalis paprastai geriausiai gali paprašyti vežėjo atlikti tyrimą arba išspręsti komercinio pinigų grąžinimo klausimą.

Problema ir sprendimas

Rodoma problema arba būsenaNeatidėliotinas veiksmas
Siunta nerastaDar kartą nukopijuokite visą identifikatorių, pašalinkite atsitiktinius tarpus ir paklauskite siuntėjo, ar siunta buvo fiziškai perduota vežėjui.
Nėra atnaujinimų arba ilga pertrauka gabenantPatikrinkite naujausią įvykį ir paskirties vietos instrukcijas, tada kreipkitės į siuntėją arba A1 POST dėl pagalbos, susijusios su konkrečiu maršrutu, užuot darę prielaidą, kad siunta prarasta.
Pristatyta, bet negautaPatikrinkite pristatymo vietą, namų ūkio narius, registratūrą, kaimynus ir bet kokią pristatymo patvirtinimo informaciją; tada susisiekite su siuntėju ir atsakingu paskutinės pristatymo grandies vežėju.
Peržiūrėti visą informaciją apie A1 POST sekimo problemas
Sukurta etiketėSiuntimo įrašas savaime neįrodo, kad siunta buvo fiziškai priimta. Paprašykite siuntėjo perdavimo vežėjui patvirtinimo.
Adreso arba pristatymo klaidaNedelsdami susisiekite su siuntėju ir pateikite teisingą adresą. Tik atsakingas vežėjas arba įgaliotas siuntėjas gali patvirtinti, ar galima ištaisyti adresą arba pristatyti siuntą pakartotinai.
Muitinė arba grąžinimasPaklauskite siuntėjo, kuris vežėjas šiuo metu turi siuntą ir ar reikia pateikti dokumentus, sumokėti mokesčius arba atsakyti į importo užklausą.
Praradimas arba sugadinimasIšsaugokite pakuotę ir turinį, surinkite nuotraukas bei vertę patvirtinančius įrodymus ir paprašykite siuntėjo arba sutarties šalies pradėti taikomą tyrimą arba pateikti pretenziją.

Tarptautinis siuntimas, muitinė ir siuntų perdavimas kitiems vežėjams

A1 POST reklamuoja pristatymą visame pasaulyje, tačiau pateiktuose puslapiuose nenurodomas fiksuotas tarptautinis pašto tinklas ar paskirties vietos partneris. Todėl tarptautinis sekimas turėtų būti suprantamas kaip kilmės vietos tvarkymo, transportavimo, muitinės, perdavimo partneriui ir paskutinės pristatymo grandies įvykių seka.

Tarptautinis srautas

EtapasKą klientas turėtų suprasti
Priėmimas kilmės vietojeSiuntą fiziškai gauna atitinkamas kilmės vietos operatorius; išankstinio pranešimo įrašas nėra tas pats, kas siuntos priėmimas.
Eksportas ir pagrindinis transportavimasRūšiavimas, saugumo patikra, eksporto tvarkymas ir tarptautinis transportavimas gali lemti laikotarpius, kai neatsiranda naujų nuskaitymų.
Importo muitinėAtvykimas į paskirties šalį neįrodo, kad siunta išleista iš muitinės. Muitai, mokesčiai, dokumentai ir apribojimai priklauso nuo paskirties vietos.
Perdavimas partneriui ir paskutinė pristatymo grandisPaskirties vietos arba pristatymo partneris gali pateikti kitą nuskaitymą. Pradinis identifikatorius gali ir toliau būti naudojamas arba gali būti rodomas ir partnerio identifikatorius.

Pristatymo valdymas ir pasirinkimai po išsiuntimo

Pateiktuose A1 POST puslapiuose reklamuojamas siuntų valdymas, tačiau juose nepateikiamos viešos savitarnos galimybės perimti siuntą, pakeisti jos maršrutą, atsiimti ją, pateikti pristatymo instrukcijas, gauti pristatymo patvirtinimą ar pasirinkti pranešimų nuostatas. Paklauskite A1 POST arba siuntėjo, kurios galimybės taikomos nurodytam maršrutui.

Prarastos, sugadintos siuntos, pretenzijos, draudimas ir pinigų grąžinimas

Pagalba sekant siuntą, transportavimo tyrimas, draudimo išmoka, pašto išlaidų grąžinimas ir prekyvietės pinigų grąžinimas yra atskiri procesai. Pateiktuose puslapiuose rodomos A1 POST sąlygų nuorodos, tačiau nenurodomi pretenzijų pateikimo terminai ar vieša pretenzijų pateikimo tvarka. Išsaugokite siuntą, pakuotę, sąskaitą faktūrą, mokėjimo įrašą, nuotraukas ir siuntos identifikatorių, tada susisiekite su siuntėju arba A1 POST.

Siuntimo apribojimai ir specialus tvarkymas

Pateiktuose viešuose puslapiuose nepateikiamas visas draudžiamų ar pavojingų krovinių sąrašas. Prieš perduodami baterijas, skysčius, greitai gendančius produktus, vaistus, vertingus daiktus ar reglamentuojamas prekes, patvirtinkite galiojančias A1 POST sąlygas ir kiekvienos kilmės, tranzito bei paskirties jurisdikcijos taisykles.

Klientų aptarnavimas

Siuntos paieškai naudokite oficialų sekimo puslapį ir susisiekite su A1 POST, kai reikia ištirti rezultatą, perdavimą, pristatymą ar komercinę paslaugą.

Klientų aptarnavimas

KanalasPatvirtintas kontaktas
SekimasOficialus A1 POST sekimo puslapis
Telefonas+359 888 00 78 00
Biurasbul. Vl. Varnenchik 281, Varna, Bulgaria
Darbo valandosNuo pirmadienio iki penktadienio, 08:30–17:30; pateiktame puslapyje nenurodyta laiko juosta.

Paruoškite siuntos sekimo numerį, siuntėjo ir gavėjo duomenis, siuntos išsiuntimo datą, paslaugos informaciją, naujausią nuskaitymo įrašą, adresą, turinio aprašymą, vertę patvirtinančius įrodymus ir, jei aktualu, nuotraukas.

Elektroninės prekybos ir verslo siuntų sekimas

A1 POST nurodo, kad jos platforma integruojama su pagrindinėmis prekyvietėmis ir elektroninės prekybos platformomis. Prekybininkai turėtų tiesiogiai su A1 POST patvirtinti galimą integraciją, identifikatorių susiejimą, įvykių laukus, pranešimų metodą ir komercines sąlygas. 17TRACK galima apsvarstyti kelių vežėjų stebėjimui, jei dabartinė jos dokumentacija ir vežėjų aprėptis atitinka verslo poreikius.

Kūrėjų/API palyginimas

ParinktisTeikėjas
A1 POST integracijaA1 POST
Peržiūrėti visą informaciją apie A1 POST integraciją
AprėptisA1 POST nurodo, kad integruojasi su pagrindinėmis prekyvietėmis ir elektroninės prekybos platformomis.
Pagrindinis naudojimasPristatymo procesų valdymas ir siuntimo veiklos susiejimas su elektroninės prekybos operacijomis.
AutentifikavimasPateiktuose oficialiuose puslapiuose vieša API autentifikavimo informacija nepaskelbta.
Paketinio apdorojimo ir webhook funkcijosPateiktuose oficialiuose puslapiuose nepatvirtinta paketinio siuntų sekimo ar webhook funkcija.
DokumentacijaPrieš pradėdami įgyvendinimą, paprašykite A1 POST aktualios techninės dokumentacijos.
17TRACK API17TRACK
Peržiūrėti visą informaciją apie 17TRACK API
AprėptisDabartinėje 17TRACK kūrėjams skirtoje dokumentacijoje aprašomas kelių vežėjų siuntų sekimas.
Pagrindinis naudojimasAutomatizuota siuntų registracija ir sekimas per palaikomus vežėjus.
AutentifikavimasDokumentacijoje nurodyta užklausa naudoja 17token antraštę.
Paketinio apdorojimo ir webhook funkcijosPeržiūrėkite dabartinę dokumentaciją, kad sužinotumėte, kokias funkcijas ir apribojimus palaiko paskyra.
Dokumentacija17TRACK API dokumentacija

DUK

Pagrindiniai DUK

1. Kaip sekti savo A1 POST siuntą?

Įveskite siuntos identifikatorių oficialiame A1 POST sekimo puslapyje arba išbandykite 17TRACK, kad peržiūrėtumėte galimus agreguotus įvykius.

2. Kur galiu rasti savo A1 POST sekimo numerį?

Patikrinkite pardavėjo pranešimą apie išsiuntimą, užsakymo puslapį, siuntimo etiketę, kvitą arba paskyros įrašą ir, jei numerio nėra, kreipkitės į siuntėją.

3. Kaip atrodo A1 POST sekimo numeris?

Pateiktuose viešuose A1 POST puslapiuose nenurodytas fiksuotas formatas, todėl naudokite visą konkrečiai siuntai pateiktą identifikatorių.

4. Kodėl A1 POST sekimo sistemoje rodoma „Siunta nerasta“?

Pagal identifikatorių rezultatas nerastas; dar kartą patikrinkite kiekvieną simbolį ir paklauskite siuntėjo, ar siunta buvo perduota arba nuskaityta.

5. Kada pasirodys pirmasis A1 POST sekimo įvykis?

Pirmasis įvykis priklauso nuo atitinkamo siuntos proceso ir faktinio priėmimo, todėl etiketė arba pranešimas apie išsiuntimą gali būti pateikti anksčiau nei pirmasis nuskaitymas.

6. Kiek laiko trunka A1 POST pristatymas?

A1 POST siūlo pristatymą visame pasaulyje, tačiau pateiktuose puslapiuose nenurodytas vienas universalus pristatymo laikas; paprašykite konkrečiam maršrutui skirto įverčio.

7. Ką turėčiau daryti po nesėkmingo A1 POST pristatymo?

Peržiūrėkite įvykį ir adresą, tada kreipkitės į siuntėją arba atsakingą pristatymo operatorių ir pasiteiraukite, ar įmanomas pakartotinis pristatymas arba duomenų pataisymas.

8. Ką turėčiau daryti, jei A1 POST nurodo, kad siunta pristatyta, bet jos negavau?

Patikrinkite pristatymo vietą, namų ūkio narius, registratūrą ir kaimynus, tada paprašykite pristatymo įrodymo ir susisiekite su siuntėju.

9. Kaip pranešti apie prarastą arba sugadintą A1 POST siuntą?

Išsaugokite pakuotę ir įrodymus, tada paklauskite siuntėjo arba A1 POST, kokia užklausos ar pretenzijos nagrinėjimo procedūra taikoma siuntai.

10. Kaip susisiekti su A1 POST dėl siuntos sekimo?

Naudokitės oficialiu sekimo puslapiu arba skambinkite numeriu +359 888 00 78 00 paskelbtomis biuro darbo valandomis nuo pirmadienio iki penktadienio.

Ekspertų DUK

11. Ar A1 POST skelbia visame pasaulyje galiojančią pristatymo garantiją?

Pateiktuose A1 POST puslapiuose propaguojamas greitas pristatymas, tačiau nenustatoma universali garantuota pristatymo data; maršruto sąmatą, jei ji pateikta, vertinkite atskirai nuo garantijos.

12. Ar A1 POST sekimo numeris gali būti partnerio identifikatorius?

Taip, tarptautinė siunta gali būti perduodama keliems operatoriams, todėl pirkėjui rodomą numerį gali suteikti pardavėjas, kilmės šalies operatorius, A1 POST arba pristatymo partneris.

13. Ar partnerio nuskaitymas įrodo, kad A1 POST priėmė mano siuntą?

Ne; elektroninis išankstinis pranešimas arba partnerio įvykis savaime neįrodo, kad A1 POST fiziškai priėmė siuntą.

14. Ar atvykimas į paskirties šalį reiškia, kad muitinė išleido A1 POST siuntą?

Ne; atvykimas į paskirties šalį ir išleidimas iš muitinės yra skirtingi įvykiai, todėl importuotojui vis dar gali tekti pateikti dokumentus arba sumokėti taikomus mokesčius.

15. Ar A1 POST skelbia viešą sekimo API?

Pateiktuose viešuose A1 POST puslapiuose patvirtintos platformų integracijos, tačiau juose neskelbiama aktuali API galinio taško ar autentifikavimo dokumentacija; techninės informacijos teiraukitės tiesiogiai A1 POST.

Sekimo API

17TRACK API pavyzdys
// A1 POST: current public official tracking API not confirmed.
// 17TRACK API: verify the current carrier code in your 17TRACK account or documentation.
POST https://api.17track.net/track/v2.4/register
Headers:
  17token: YourKey
  Content-Type: application/json
Body:
  [{"number":"TRACKING_NUMBER","carrier":"CARRIER_CODE"}]

Šaltiniai ir nuorodos

17TRACK yra nepriklausoma sekimo platforma ir nėra susijusi su A1 POST.

A professional and stable global package tracking platform.

17TRACK
Loading