Skip to main content
Better Trucks

Better Trucks Sledování

Zadejte sledovací číslo Better Trucks a zkontrolujte nejnovější stav zásilky.

Sledovat

O společnosti Better Trucks

Better Trucks je americký přepravce balíků zaměřený na e-commerce a doručování v poslední fázi přepravy. Better Trucks se obvykle objeví poté, co obchodník nebo přepravní platforma vytvoří štítek a předá zásilku; samotný záznam štítku neprokazuje, že Better Trucks zásilku fyzicky převzal.

Přehled dopravce

PoložkaOvěřené informace
Oficiální názevBetter Trucks
Oficiální webové stránkyhttps://www.bettertrucks.com/
Typ dopravceTechnologicky podporovaný vnitrostátní přepravce balíků a doručování v poslední fázi přepravy.
Hlavní regionSpojené státy; přesné pokrytí obsluhovatelných PSČ závisí na programu přepravce.
Stránka pro sledováníPoužijte sledovací údaje poskytnuté obchodníkem nebo odkaz ke sledování dostupný prostřednictvím webových stránek Better Trucks.
Mateřská organizaceV posuzovaných oficiálních materiálech nebyla veřejně potvrzena.

Vztahy mezi subjekty dopravce

SubjektShrnutí vztahu
Primární dopravceBetter Trucks je subjekt dopravce uvedený pro příslušný úsek vnitrostátního doručení.
Obchodník a distribuční platformaObchodník nebo poskytovatel distribučních služeb může vytvořit štítek, odeslat údaje o zásilce a vyřizovat zákaznickou objednávku.
Produkty pro sledováníUdálosti sledování Better Trucks se zobrazují prostřednictvím zákaznického rozhraní pro sledování dopravce a mohou být také agregovány službou 17TRACK.
Síť pro poslední fázi doručeníBetter Trucks odpovídá za události doručení přiřazené společnosti Better Trucks; dřívější skenování může patřit jinému poskytovateli.
17TRACK17TRACK je nezávislá platforma pro sledování, která agreguje dostupné události a neprovozuje přepravu Better Trucks.

Rychlá odpověď

Zadejte sledovací číslo zásilky — nikoli číslo objednávky — na stránce pro sledování Better Trucks nebo do nástroje pro sledování 17TRACK. Pokud se nezobrazí žádný výsledek, nejprve odstraňte mezery a interpunkci, zkontrolujte každý znak u obchodníka a ověřte, že zásilka byla skutečně předána společnosti Better Trucks. 17TRACK nepřepravuje zásilky, nemění adresy, nevydává náhrady ani neschvaluje reklamace.

Jak sledovat zásilky Better Trucks

TrasaPostup a omezení
Oficiální sledováníOtevřete webové stránky Better Trucks, použijte dostupnou funkci sledování, zadejte sledovací číslo a prohlédněte si poslední sken a informace o doručení.
17TRACKOtevřete 17TRACK, zadejte číslo, povolte detekci dopravce nebo, pokud je to možné, vyberte Better Trucks a porovnejte časovou osu událostí se záznamem objednávky u obchodníka.
Žádné čísloPožádejte prodejce nebo tržiště o sledovací číslo zásilky. ID objednávky, číslo faktury nebo referenční ID nemusí být možné vyhledat jako sledovací číslo dopravce.
Žádné první skenováníŠtítek může existovat ještě před fyzickým převzetím. Odesílatel by měl potvrdit předání zásilky a opravit případnou chybu na štítku nebo v adrese.

Formáty a příklady sledovacích čísel

Better Trucks veřejně neuvádí jednu univerzální gramatiku sledovacích čísel určenou spotřebitelům. Číslo Better Trucks může být identifikátor zásilky přidělený dopravcem, odkaz na štítek vytvořený obchodníkem nebo číslo předané prostřednictvím přepravní platformy. Použijte oficiální výsledek a neurčujte službu pouze podle předpony.

Formát sledovacího čísla

Skupina identifikátoruNormalizovaný vzor
Identifikátor zásilky Better TrucksAlfanumerický nebo číselný vzor dodaný obchodníkem; použijte redigovanou podobu, například BT##########.
Zobrazit všechny podrobnosti o identifikátorech zásilek Better Trucks
VydalVydavatele nelze určit pouze podle vzhledu; viditelný odkaz může vytvořit štítek nebo přepravní platforma.
Obvyklé použitíVnitrostátní doručování zásilek z elektronického obchodu a sledování zásilek určené zákazníkům.
Kde se zobrazujeE-mail obchodníka o odeslání, stránka objednávky, přepravní štítek nebo odkaz na sledování zásilky u dopravce.
UpozorněníČíslo objednávky, SKU, ID nákupu ani číslo oznámení o doručení nepovažujte za sledovací číslo bez potvrzení.
Identifikátor partnera nebo původuČíslo jiného dopravce, například poštovní identifikátor nebo identifikátor konsolidátora; zobrazte ho v redigované podobě, například LX#########XX.
Zobrazit všechny podrobnosti o identifikátorech partnerů
Rozsah sledováníIdentifikátor původu může zobrazovat události před předáním nebo mezinárodní události a nemusí znamenat, že číslo vydala společnost Better Trucks.
Kdo ho vidíZákazníci u přeshraničních zásilek mohou vidět číslo původu, zatímco vnitrostátní část doručení používá jiný interní odkaz.
PostupZadejte přesné číslo dodané prodejcem a nepokoušejte se hádat náhradní číslo.
ID objednávky nebo referenční IDText nebo číslice definované obchodníkem, například ORDER-####; toto číslo nemusí být sledovatelné.
Tip pro pokročilé: To, že číslo rozpozná služba 17TRACK, neprokazuje, že ho vydala společnost Better Trucks. Zkontrolujte štítek, záznam obchodníka a první fyzické skenování.

Stavy sledování a jejich význam

Rychlé vyhledání stavu

StavFáze životního cyklu
Štítek vytvořen / informace o zásilce přijatyPřed odesláním
Zobrazit všechny podrobnosti o vytvoření štítku
Co to znamenáElektronická data existují, ale fyzické skenování při převzetí ještě nemuselo proběhnout.
Odpovědná stranaObchodník, poskytovatel logistického plnění nebo strana předávající zásilku by měli ověřit její předání.
Další postupPříjemci by měli kontaktovat prodejce; prodejci by měli potvrdit vyzvednutí nebo převzetí zásilky do přepravního systému.
Přijato / vyzvednutoZásilka v držení dopravce
Zobrazit všechny podrobnosti o přijatých zásilkách
Co to znamenáSkenování ukazuje, že zásilka vstoupila do provozního toku dopravce.
Další událostObvykle následuje třídění, přeprava na hlavní trase nebo příjezd do doručovacího zařízení.
Akce zákazníkaObvykle není vyžadována žádná akce, pokud neuplyne předpokládané časové okno doručení.
V přepravěPohyb mezi depy
DoručováníPoslední pokus o doručení
DoručenoZaznamenán sken doručení
Výjimka / pokus o doručeníMůže být vyžadována akce nebo další pokus o doručení
Vráceno odesílateliZásilka se vzdaluje od doručovací adresy

Služby a dodací lhůty

Better Trucks se veřejně prezentuje jako vnitrostátní přepravce e-commerce zásilek. Univerzální veřejný katalog služeb, garantovaný harmonogram doručení ani zveřejněná přepravní matice podle jednotlivých destinací nebyly potvrzeny. Data doručení zobrazená obchodníkem nebo sledovací platformou by proto měla být považována za odhady, pokud smlouva odesílatele nestanoví jinak.

Porovnání služeb

SlužbaTyp služby
Vnitrostátní doručování zásilek Better TrucksDoručení e-commerce zásilek v poslední fázi přepravy
Zobrazit všechny podrobnosti o vnitrostátním doručování zásilek Better Trucks
Nejvhodnější proMaloobchodní a e-commerce zásilky předané prostřednictvím zúčastněných obchodníků nebo logistických platforem.
PokrytíDostupnost služeb v rámci Spojených států se liší podle programu a cílového PSČ.
Úroveň sledováníSledování událostí zásilky je k dispozici, pokud je identifikátor rozpoznán a jsou přenášeny skeny.
PodmínkySmluvní pravidla týkající se rozměrů, hmotnosti, vyzvednutí a doručení jsou specifická pro jednotlivé odesílatele a měla by být ověřena u obchodníka.
OmezeníNebyl potvrzen žádný aktuální veřejný důkaz o univerzální garanci doručení pro spotřebitele.

Doba doručení

SlužbaZveřejněný standard doručení
Vnitrostátní e-commerce zásilkaNebyl potvrzen žádný univerzální veřejný standard; platí odhad obchodníka.

Doby doručení podle cílové země

Cílová země nebo regionPoužitelnost
Vnitrostátní destinace ve Spojených státechBetter Trucks je spojována především s vnitrostátním doručováním v USA; nebyl potvrzen žádný oficiální mezinárodní harmonogram podle jednotlivých zemí.
Zobrazit všechny podrobnosti o doručovacích trasách v rámci Spojených států
Odhadovaný rozsahPoužijte odhad pro konkrétní zásilku od prodejce namísto nepodloženého pevně stanoveného počtu dnů.
Průměrná doba doručení ve dnechNebylo veřejně potvrzeno jako metrika platná pro celou společnost Better Trucks.
Partner pro doručení v poslední fázi přepravyBetter Trucks je identifikovaným doručovacím přepravcem tam, kde se zobrazují jeho události; dřívější úsek přepravy může zajišťovat jiný přepravce.
Faktory způsobující zpožděníOdhad mohou změnit načasování vyzvednutí, třídění, počasí, správnost adresy, špičkový objem zásilek, místní provozní podmínky a vynechané skeny.

Běžné problémy se sledováním a jejich řešení

Problém a řešení

Problém nebo stavNejprve zkontrolujte a proveďte okamžitou akci
Neplatné čísloZkontrolujte znaky, odstraňte interpunkci a požádejte obchodníka o potvrzení přepravce a identifikátoru.
Žádné aktualizaceRozlišujte mezi vytvořením štítku a fyzickým převzetím; prodejce by měl ověřit předání zásilky přepravci.
Dlouho v přepravěPorovnejte poslední sken s odhadem obchodníka; pokud uplynula slíbená lhůta, obraťte se na prodejce.
Doručeno, ale chybíZkontrolujte verandu, poštovní schránku, boční dveře, členy domácnosti, recepci budovy a sousedy; poté požádejte prodejce nebo přepravce o podrobnosti doručení.
Výjimka týkající se adresy nebo doručeníNeprodleně kontaktujte obchodníka, protože možnosti opravy, opětovného doručení nebo vrácení mohou záviset na konkrétní smlouvě.
Ztracená nebo poškozená zásilkaPřepravce obvykle řídí šetření nebo reklamaci u přepravce; uschovejte obal, fotografie, fakturu a doklady o sledování zásilky.
Vráceno odesílateliZeptejte se prodejce, proč k vrácení došlo a zda bude zajištěna opravená adresa nebo náhradní zásilka.

Mezinárodní přeprava, celní řízení a předávání mezi dopravci

Better Trucks je především vnitrostátní přepravce posledního úseku v USA. Události týkající se mezinárodního odeslání, vývozu, celního řízení a doručovací pošty mohou náležet jinému přepravci; událost doručení společností Better Trucks neprokazuje, že Better Trucks zajišťovala mezinárodní úsek.

Mezinárodní tok

FázeInterpretace sledování zásilky
Přepravce v místě odesláníPřepravce v místě odeslání vytváří události týkající se vývozu a přepravy před jakýmkoli předáním vnitrostátnímu přepravci v USA.
Celní řízení a dálková přepravaCelní řízení a mezinárodní přepravu zajišťuje příslušný subjekt v zemi odeslání, letecká společnost, celní zástupce nebo poštovní subjekt.
Předání partneroviElektronické předběžné avízo, fyzické předání a první sken při převzetí jsou samostatné události; sken předběžného avíza neprokazuje převzetí zásilky.
Doručení Better Trucks v posledním úsekuKdyž Better Trucks převezme způsobilou vnitrostátní zásilku, její skeny mohou pokrývat úsek doručení v USA.
Celní odpovědnostDovozce, prodejce, celní zástupce a orgány v místě určení určují požadované dokumenty, cla a daně; 17TRACK nemůže zásilku uvolnit.

Správa doručení a možnosti po odeslání zásilky

MožnostDostupnost
Změna adresy, zadržení nebo pozastavení doručeníNení veřejně potvrzeno jako univerzálně dostupná samoobslužná funkce pro spotřebitele; zeptejte se obchodníka nebo Better Trucks a uveďte číslo zásilky.
Doklad o doručeníMůže být k dispozici v záznamu sledování nebo v účtu obchodníka, pokud tuto službu daný poskytovatel nabízí.
Opětovné doručeníZávisí na důvodu výjimky, adrese a programu přepravce; nepředpokládejte zaručený druhý pokus o doručení.

Ztracené a poškozené zásilky, reklamace, pojištění a vrácení peněz

Dotaz na sledování zásilky, šetření přepravce, pojistná událost, vrácení poštovného a vrácení peněz z tržiště jsou různé procesy. Obchodník nebo smluvní přepravce má obecně nejlepší možnost zahájit případ u přepravce. Aktuální lhůty, rozsah krytí a požadavky na důkazy nebyly potvrzeny jako součást jediné veřejné zásady Better Trucks, proto se řiďte smlouvou přepravce a oficiálním kanálem podpory.

Reklamace a vrácení peněz

ProcesPoužít, když
Případ podpory obchodníkaKupující má opožděnou, chybějící nebo poškozenou objednávku z elektronického obchodu.
Dotaz nebo reklamace u přepravceSmluvní přepravce potřebuje prošetřit doručení nebo rozhodnout o ztrátě či poškození.
Vrácení peněz z tržištěProdejce nebo tržiště uplatňuje vlastní pravidla ochrany kupujících; 17TRACK je nemůže schválit.

Omezení přepravy a zvláštní zacházení

KategorieProvozní důsledek
Nebezpečné materiályMohou být zakázané nebo podléhat pravidlům přepravce, federálním předpisům a požadavkům na balení; nedodržení předpisů může vést k odmítnutí, zpoždění nebo vrácení zásilky.
Baterie, kapaliny a zboží podléhající rychlé zkázeZpůsobilost závisí na produktu, balení, způsobu přepravy a destinaci; před předáním zásilky ověřte aktuální podmínky.
Zboží vysoké hodnoty nebo křehké zbožíPoužijte podmínky o deklarované hodnotě, balení a reklamacích dané odesílatelem; v případě poškození obal uschovejte.

Zákaznický servis

KanálOvěřený kontakt nebo doporučené použití
Oficiální webové stránkyOficiální web Better Trucks; začněte zde pro aktuální informace o podpoře a službách.
Obchodník nebo tržištěNejlepší první kontakt pro kupující, protože prodejce spravuje objednávku, štítek i vztah s dopravcem.
17TRACKUžitečné pro souhrnný přehled sledování; nemůže měnit doručení ani zpracovávat reklamace.

Připravte si sledovací číslo, ID objednávky, datum odeslání, poštovní směrovací čísla místa odeslání a destinace, popis služby, poslední záznam skenování, popis zboží, doklad o hodnotě a fotografie poškození. Aktuální veřejně dostupné telefonní číslo, e-mailová adresa, jednotná provozní doba ani rozvrh jazykové podpory společnosti Better Trucks nebyly potvrzeny; nespoléhejte na adresáře třetích stran.

Sledování zásilek pro e-commerce a firmy

Obchodníci by měli rozlišovat účet Better Trucks nebo provozní integraci od sledování zásilek pro spotřebitele. Pro přehled objednávek u více dopravců může 17TRACK sjednotit dostupné události, zatímco smluvní odesílatel zůstává odpovědný za údaje na štítku, komunikaci se zákazníkem, reklamace a vrácení peněz.

Porovnání vývojářských/API možností

MožnostPoskytovatel
Oficiální integrace Better TrucksBetter Trucks
Zobrazit všechny podrobnosti o oficiální integraci Better Trucks
PokrytíZávisí na smlouvě a účtu.
Hlavní použitíPracovní postupy obchodníka pro štítky, zásilky a provoz, pokud jsou povoleny.
OvěřováníAktuální veřejná dokumentace k ověřování nebyla potvrzena.
DokumentaceVyžádejte si aktuální informace pro vývojáře od Better Trucks prostřednictvím ověřeného obchodního vztahu.
Poznámka k migraciNeboznámeno žádné ověřené veřejné oznámení o ukončení provozu.
API 17TRACK17TRACK
Zobrazit všechny podrobnosti o API 17TRACK
PokrytíSledování u více dopravců podle dostupnosti podporovaných dopravců.
Hlavní použitíNormalizované sledování, hromadná registrace a přehled o zásilkách.
OvěřováníHlavička 17token.
DokumentaceDokumentace API 17TRACK.
Kód dopravcePoužijte aktuální kód dopravce vrácený nebo uvedený v dokumentaci 17TRACK; neodhadujte jej.

Často kladené dotazy

Základní často kladené otázky

1. Jak mohu sledovat zásilku Better Trucks?

Zadejte sledovací číslo na oficiálním webu Better Trucks nebo ve službě 17TRACK a zobrazte dostupné události.

2. Kde najdu své sledovací číslo Better Trucks?

Najdete ho v e-mailu prodejce o odeslání, na stránce objednávky, přepravním štítku nebo v oznámení o doručení.

3. Jak vypadá sledovací číslo Better Trucks?

Better Trucks veřejně nepotvrzuje jeden univerzální formát, proto použijte přesný identifikátor dodaný obchodníkem.

4. Proč zatím není k dispozici žádná událost sledování Better Trucks?

Štítek mohl být vytvořen před fyzickým předáním zásilky; požádejte prodejce o potvrzení předání dopravci.

5. Proč se aktualizace mé zásilky Better Trucks zastavily?

Zásilka může být přepravována mezi zařízeními nebo čekat na skenování; pokud uplyne slíbená lhůta, obraťte se na prodejce.

6. Jak dlouho trvá doručení Better Trucks?

Řiďte se odhadem pro konkrétní zásilku od obchodníka, protože univerzální veřejný standard doručení Better Trucks nebyl potvrzen.

7. Co mám dělat po výjimce při doručení Better Trucks?

Přečtěte si důvod výjimky a neprodleně kontaktujte prodejce ohledně opravy adresy nebo dalšího pokusu o doručení.

8. Better Trucks uvádí, že zásilka byla doručena, ale kde je?

Zkontrolujte všechna obvyklá místa doručení, členy domácnosti, sousedy a personál budovy a poté požádejte prodejce o doklad o doručení.

9. Kdo řeší ztracenou nebo poškozenou zásilku Better Trucks?

Obchodník nebo smluvní odesílatel obvykle zahajuje šetření u přepravce nebo reklamační řízení; uchovejte obal a fotografie.

10. Jak mohu kontaktovat Better Trucks?

Začněte na oficiálních webových stránkách Better Trucks nebo u prodejce a uveďte úplné sledovací číslo a podrobnosti o zásilce.

Časté dotazy pro odborníky

11. Provozuje Better Trucks mezinárodní přepravu?

Better Trucks je spojován především s vnitrostátním doručováním v posledním úseku v USA; mezinárodní události mohou spadat pod přepravce v místě odeslání, poštovní operátory nebo jiné partnery.

12. Vydává Better Trucks každé číslo, které dokáže sledovat?

Ne; číslo může vydat obchodník, konsolidátor nebo přepravce v místě odeslání a později může být použito pro doručovací úsek Better Trucks.

13. Je vytvoření štítku totéž jako převzetí zásilky společností Better Trucks?

Ne; vytvoření štítku je elektronické předběžné avízo, zatímco převzetí vyžaduje provozní sken nebo potvrzené fyzické předání.

14. Může 17TRACK změnit doručovací adresu zásilky Better Trucks?

Ne; 17TRACK pouze shromažďuje informace o sledování a nemůže zásilku přesměrovat, pozastavit její doručení ani ji uvolnit.

15. Mohou firmy sledovat zásilky Better Trucks prostřednictvím API?

Obchodník by měl potvrdit integraci svého účtu Better Trucks; 17TRACK nabízí samostatné API pro více přepravců, jehož dokumentace je k dispozici na oficiálním webu pro vývojáře.

API pro sledování

Reference k API 17TRACK
// 1. Current public official Better Trucks tracking API:
// Current public official tracking API not confirmed.

// 2. 17TRACK API
// Confirm the current Better Trucks carrier code in 17TRACK documentation.
// POST https://api.17track.net/track/v2.4/register
// Headers: 17token: YourKey
//           Content-Type: application/json
// Body:
[
  {
    "number": "TRACKING_NUMBER",
    "carrier": "CARRIER_CODE"
  }
]

Zdroje a reference

17TRACK je nezávislá platforma pro sledování zásilek a není spojena se společností Better Trucks.

A professional and stable global package tracking platform.

17TRACK
Loading