Skip to main content
YCS Logistics

YCS Logistics Śledzenie

Wprowadź numer śledzenia YCS Logistics, aby sprawdzić najnowszy status wysyłki.

Śledzić

Informacje o YCS Logistics

YCS Logistics (YinSu Logistics lub 音速物流) to dostawca usług logistycznych związany z dostawami krajowymi, transportem międzybrzegowym, frachtem lotniczym i morskim, ekspresowymi dostawami na terenie Chin kontynentalnych, tranzytem przez składy celne oraz usługami ekspresowymi w Wietnamie. Oficjalna strona przedstawia opcje usług obejmujące dostawę do domu, śledzenie przesyłek zbiorczych dostarczanych do domu, opcje odbioru, międzynarodowe linie UPS, pomoc w sprawdzaniu statusu przesyłki oraz obsługę klienta.

Najważniejsze informacje

PolePotwierdzone informacje
Oficjalna nazwaYCS Logistics
Oficjalna strona internetowaOficjalna strona internetowa YCS Logistics
Typ przewoźnikaWielousługowy dostawca usług logistycznych obejmujących dostawy, fracht, przesyłki ekspresowe i tranzyt przez składy celne.
Główny zakres usługTransport międzybrzegowy, przesyłki ekspresowe na terenie Chin kontynentalnych, przesyłki ekspresowe w Wietnamie, dostawy krajowe oraz logistyka międzynarodowa.
Oficjalny dostęp do śledzeniaOficjalna strona internetowa zapewnia pomoc w sprawdzaniu statusu przesyłki i kieruje użytkowników do wyboru odpowiedniej usługi dostawy lub linii międzynarodowej.

Relacje między podmiotami przewoźników

PodmiotRelacja z YCS Logistics
YCS LogisticsYCS Logistics obsługuje usługi logistyczne i usługi sprawdzania statusu przesyłek przedstawione na swojej oficjalnej stronie internetowej.
Dostawa krajowaDostawa krajowa jest przedstawiana jako opcja usługi YCS Logistics, obejmująca obsługę śledzenia przesyłek zbiorczych.
Międzybrzegowy fracht lotniczy i morskiMiędzybrzegowy fracht lotniczy i morski jest wymieniany jako rozwiązanie transportowe powiązane z YCS Logistics.
Międzynarodowa linia UPSUPS występuje jako opcja linii międzynarodowej w oficjalnym selektorze usług; samo odniesienie do UPS nie potwierdza, że UPS nadał numer przesyłki.
17TRACK17TRACK agreguje dostępne zdarzenia śledzenia jako niezależna platforma i nie transportuje przesyłek ani nie rozstrzyga roszczeń.

Szybka odpowiedź

Użyj numeru przesyłki lub numeru śledzenia przekazanego przez nadawcę, wpisz go w odpowiedniej opcji śledzenia YCS Logistics na oficjalnej stronie internetowej albo prześlij go do 17TRACK. Jeśli nie pojawi się żaden wynik, sprawdź, czy wpisano numer śledzenia, a nie numer zamówienia, usuń przypadkowe spacje i zapytaj nadawcę, czy przesyłka została fizycznie przekazana. 17TRACK jest niezależną platformą śledzenia; nie transportuje paczek, nie zmienia adresów, nie przyznaje zwrotów ani nie zatwierdza roszczeń.

Jak śledzić przesyłki YCS Logistics

ŚcieżkaKroki
Oficjalna strona internetowaOtwórz oficjalną stronę internetową, wybierz odpowiednią usługę, taką jak dostawa do domu, odbiór lub linia międzynarodowa, a następnie wpisz numer przesyłki.
17TRACKOtwórz 17TRACK, wpisz numer dokładnie w podanej formie, sprawdź najnowsze zdarzenie i etap transportu, a następnie zastosuj się do informacji o wskazanym przewoźniku lub podmiocie przekazującym przesyłkę, jeśli są wyświetlane.
Brak numeruNajpierw skontaktuj się ze sprzedawcą lub nadawcą. Identyfikator zamówienia, numer faktury, numer referencyjny lub identyfikator płatności mogą nie pozwolić na pobranie informacji o zdarzeniach transportowych.
Brak pierwszego skanuEtykieta utworzona lub elektroniczne awizo mogą istnieć przed fizycznym przyjęciem przesyłki. Poproś nadawcę o potwierdzenie przekazania przesyłki i właściwej usługi.

Formaty i przykłady numerów śledzenia

Dowody dostępne na oficjalnej stronie internetowej nie przedstawiają uniwersalnego schematu numerów YCS Logistics. Użyj dokładnego identyfikatora przekazanego przez nadawcę lub wyświetlonego w procesie sprawdzania statusu przesyłki. Nie wnioskuj o usłudze wyłącznie na podstawie prefiksu: platforma handlowa może wyświetlać numer referencyjny sprzedawcy, numer przewoźnika początkowego, numer partnera lub identyfikator przewoźnika ostatniej mili.

Format numeru śledzenia

Rodzina identyfikatorówZnormalizowany wzorzec
Identyfikator przesyłki YCS LogisticsUżyj dokładnej wartości alfanumerycznej lub numerycznej podanej dla odpowiedniej przesyłki.
Wyświetl wszystkie szczegóły dotyczące identyfikatorów przesyłek YCS Logistics
Wystawiony przezPodmiot wystawiający zależy od wybranej usługi logistycznej i sposobu organizacji przesyłki.
Typowe zastosowanieSprawdzanie statusu przesyłek krajowych, dostaw, odbiorów, frachtu lub przewozów międzynarodowych.
Gdzie użytkownicy mogą go znaleźćNadawcy mogą znaleźć go w dokumentacji wysyłkowej; kupujący powinni poprosić o niego platformę handlową lub sprzedawcę.
Zakres śledzeniaWidoczność zależy od usługi, otrzymanych skanów i ewentualnego przekazania przesyłki partnerowi.
UwagaWynik YCS Logistics nie dowodzi, że każda część transportu była fizycznie realizowana przez YCS Logistics.

Statusy śledzenia i ich znaczenie

Szybkie sprawdzanie statusu

StatusZnaczenie na etapie realizacji
Utworzono etykietę lub wstępnie zgłoszono przesyłkęDane przesyłki mogą istnieć przed jej fizycznym przyjęciem. Nadawca powinien potwierdzić przekazanie.
Przyjęto lub odebranoSkan przyjęcia wskazuje, że przesyłka została wprowadzona do procesu obsługi.
W transporciePrzesyłka przemieszcza się przez etap transportu lub sortowania; między placówkami mogą występować przerwy w skanowaniu.
Odprawa celna lub przekazaniePrzesyłka może być poddawana procedurom importowym lub eksportowym albo przekazywana między podmiotami logistycznymi.
Wydano do doręczeniaRozpoczął się etap doręczenia lokalnego; odbiorca powinien monitorować adres i instrukcje dotyczące doręczenia.
Doręczono, odbiór, wyjątek lub zwrotPrzesyłka osiągnęła rezultat doręczenia, wymaga podjęcia działania, jest dostępna do odbioru lub wraca do nadawcy.

Usługi i czas dostawy

YCS Logistics oferuje kilka kategorii usług, jednak na dostarczonej oficjalnej stronie nie opublikowano jednego standardu doręczenia mającego zastosowanie do każdej trasy. Czas doręczenia zależy od miejsca nadania, miejsca przeznaczenia, wybranej usługi, przekazań, odprawy celnej, jakości adresu, weekendów, dni świątecznych i warunków operacyjnych.

Porównanie usług

UsługaPodsumowanie najlepszego zastosowania
Dostawa do domuKrajowa dostawa paczek na adres.
Odbiór w punkcie lub sklepiePrzesyłki obsługiwane za pośrednictwem opcji odbioru, jeśli jest ona dostępna na danej trasie.
Transport lotniczy lub morski przez cieśninęPrzewóz frachtu między odpowiednimi miejscami nadania i przeznaczenia po obu stronach cieśniny.
Przesyłki ekspresowe na kontynent lub do WietnamuEkspresowe usługi logistyczne dla tras wskazanych na oficjalnej stronie internetowej.
Tranzyt w składzie celnymLogistyka tranzytowa obejmująca obsługę w składzie celnym.

Czas doręczenia

Grupa usługWskazówki dotyczące czasu doręczenia
Dostawa krajowaZależny od trasy; potwierdź szacowany czas w dokumentacji przesyłki lub za pośrednictwem kanału usług YCS Logistics.
Fracht międzynarodowy i przez cieśninęZależny od trasy i podatny na wpływ rodzaju transportu, odprawy celnej oraz przekazania partnerowi.
Usługi ekspresoweNazwa usługi wskazuje wybraną kategorię produktu; sama w sobie nie stanowi uniwersalnej gwarancji.

Czasy dostawy do kraju docelowego

Miejsce docelowe lub trasaWskazówki dotyczące konkretnej trasy
Miejsca docelowe po drugiej stronie cieśninyWybierz odpowiednią usługę lotniczą, morską, ekspresową lub tranzytową w procedurze celnej i sprawdź szacowany czas dla konkretnej przesyłki.
Cele na kontynencieCzas dostawy przesyłek ekspresowych i frachtowych na kontynencie zależy od wybranej trasy i lokalnego etapu dostawy.
WietnamCzas dostawy przesyłek ekspresowych do Wietnamu zależy od obsługi w miejscu nadania, odprawy celnej i doręczenia na ostatnim etapie.

Typowe problemy ze śledzeniem i rozwiązania

Problem i rozwiązanie

Problem lub statusCo najpierw sprawdzić i jakie podjąć natychmiastowe działanie
Nieprawidłowy numerWprowadź identyfikator ponownie, dokładnie w tej samej postaci, usuń numery zamówień i poproś nadawcę o potwierdzenie usługi oraz numeru.
Brak zdarzeń śledzeniaSprawdź, czy przesyłka została przekazana; elektroniczne awizo może pojawić się przed pierwszym fizycznym skanem.
Długa przerwa w aktualizacjachSprawdź najnowsze zdarzenie w placówce lub podczas przekazania, uwzględnij przerwy w transporcie i obsłudze, a następnie skontaktuj się z nadawcą lub YCS Logistics, podając dane przesyłki.
Opóźnienie odprawy celnej lub przekazaniaSprawdź, czy wymagane są dokumenty, opłaty celne lub dane odbiorcy; odpowiedzialny organ celny lub podmiot doręczający może wymagać podjęcia działania.
Doręczono, ale przesyłki brakujeSprawdź miejsce doręczenia, domowników, recepcję budynku, sąsiadów oraz ewentualne potwierdzenie doręczenia; następnie skontaktuj się z lokalnym podmiotem doręczającym i nadawcą.
Zwrot, uszkodzenie lub zagubienieZachowaj opakowanie i dowody, zapisz najnowsze zdarzenie oraz poproś nadawcę o rozpoczęcie odpowiedniej procedury wyjaśniającej lub reklamacyjnej.

Wysyłka międzynarodowa i przekazanie przesyłki

YCS Logistics oferuje lotniczy i morski transport towarowy przez cieśninę, przesyłki ekspresowe na kontynencie, tranzyt w procedurze celnej, przesyłki ekspresowe do Wietnamu oraz opcję międzynarodowej linii przewozowej. Wynik międzynarodowego śledzenia może łączyć zdarzenia YCS Logistics ze zdarzeniami pochodzącymi od organów celnych, partnerów transportowych lub podmiotów doręczających w miejscu docelowym.

Przebieg międzynarodowy

EtapCo klient powinien wiedzieć
Przyjęcie w miejscu nadaniaNadawca przygotowuje przesyłkę, a podmiot logistyczny rejestruje jej przyjęcie lub awizo elektroniczne.
Obsługa eksportowaPrzesyłka jest sortowana i przygotowywana do wybranej trasy lotniczej, morskiej, ekspresowej lub tranzytowej w procedurze celnej.
Odprawa celna i kontrola bezpieczeństwaKontrole eksportowe lub importowe mogą wymagać dokładnych opisów, faktur, danych identyfikacyjnych lub uiszczenia opłat celnych.
Transport głównyPrzesyłka lub fracht przemieszcza się między sieciami w miejscu nadania i w miejscu docelowym; skany mogą pojawiać się nieregularnie.
Przekazanie partnerowi i doręczenie na ostatnim etapiePartner może odebrać przesyłkę w celu doręczenia w miejscu docelowym. Zdarzenie przekazania nie musi oznaczać skanu doręczenia.

Obsługa klienta

Obsługa klienta

KanałNajlepsze zastosowanie
Oficjalna strona internetowaOtwórz oficjalną stronę internetową YCS Logistics aby uzyskać dostęp do opcji sprawdzania statusu przesyłki i obsługi klienta.
Pomoc dotycząca statusu przesyłkiSkorzystaj z wyboru usługi i podaj numer przesyłki, trasę oraz najnowsze zdarzenie.
Nadawca lub platforma sprzedażowaNajlepsze rozwiązanie w przypadku brakujących numerów, zwrotów pieniędzy od sprzedawcy, sporów dotyczących zamówienia oraz reklamacji, gdy nadawca kontroluje konto wysyłkowe.
Wskazówka: Przed poproszeniem o pomoc przygotuj numer przesyłki, dane nadawcy i odbiorcy, datę wysyłki, wybraną usługę, najnowszy skan, opis przedmiotu, dowód jego wartości oraz zdjęcia.

API śledzenia

Aktualny publiczny punkt końcowy API śledzenia YCS Logistics oraz specyfikacja uwierzytelniania nie zostały uwzględnione w dostarczonych oficjalnych materiałach. W przypadku śledzenia przesyłek wielu przewoźników deweloperzy mogą zapoznać się z aktualną dokumentacją 17TRACK i zweryfikować kod przewoźnika przed użyciem produkcyjnym.

OpcjaDostawca
Oficjalne API przewoźnikaYCS Logistics
Wyświetl wszystkie szczegóły dotyczące opcji oficjalnego API przewoźnika
Zakres obsługi przewoźnikaUsługi YCS Logistics wybrane przez konto przewoźnika.
Główne zastosowanieBezpośrednia integracja biznesowa, w ramach której przewoźnik zapewnia dostęp.
UwierzytelnianiePrzed rozpoczęciem wdrożenia potwierdź wymagania bezpośrednio w YCS Logistics.
Aktualna dokumentacjaSkorzystaj z formularza kontaktowego na oficjalnej stronie internetowej, aby poprosić o odpowiednie informacje dla deweloperów.
API wielu przewoźników17TRACK
Wyświetl wszystkie szczegóły dotyczące opcji 17TRACK API
Główne zastosowanieZarejestruj przesyłkę i pobierz dostępne zdarzenia śledzenia u obsługiwanych przewoźników.
UwierzytelnianieW udokumentowanym żądaniu używany jest nagłówek 17token oraz typ zawartości JSON.
Punkt końcowyPOST https://api.17track.net/track/v2.4/register
Kod przewoźnikaUżyj aktualnego kodu przewoźnika dostarczonego przez 17TRACK; nie zgaduj kodu dla YCS Logistics.
DokumentacjaDokumentacja API 17TRACK
# 1. Current public official YCS Logistics tracking API:
# Current public official tracking API not confirmed.

# 2. 17TRACK API
POST https://api.17track.net/track/v2.4/register
Headers:
  17token: YourKey
  Content-Type: application/json

Body:
[
  {
    "number": "TRACKING_NUMBER",
    "carrier": "CARRIER_CODE"
  }
]

Źródła i materiały referencyjne

17TRACK jest niezależną platformą śledzenia i nie jest powiązana z YCS Logistics.

A professional and stable global package tracking platform.

17TRACK
Loading